Klimatyzatory

Project Image 1

Mitsubishi Diamond

Urządzenie ścienne Diamond wyróżnia się eleganckim wyglądem. Wyposażone jest w dwie działające niezależnie od siebie żaluzje powietrzne, które mogą kierować strumień powietrza w różne strony i w ten sposób mogą chłodzić lub nagrzewać powietrze w pomieszczeniu. Mitsubishi Diamond skutecznie unieszkodliwia bakterie, wirusy alergeny i kurz, pleśń i mikrocząstki.

Project Image 1

TOSHIBA SHORAI EDGE

Jednostka klimatyzacyjna pracująca na czynniku R32. Wyróżnia się wysoką wydajnością w trybach ogrzewania i chłodzenia. Pracuje w wysokiej klasie energetycznej (nawet A+++/A+++). Filtr Ultra Pure zapewnia wysoką jakość powietrza, wyłapuje wszelakie zanieczyszczenia, neutralizuje wirusy, bakterie, pleśń oraz nieprzyjemne zapachy.

Project Image 1

Rotenso Mirai Xt

Klimatyzator zapewnia najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Zaawansowana technologia inwerterowa oraz dwurotacyjna sprężarka umożliwia wydajną pracę gdy temperatura na zewnątrz spada do -30°C. Klimatyzator jest wyposażony zestaw filtrów ( w tym HEPA) oraz jonizator powietrza co wpływa na skuteczną eliminację zanieczyszczenia w pomieszczeniu.

Project Image 1

Rotenso Revio

Revio to model klasy Premium w gamie klimatyzatorów ściennych.Model ten jest przeznaczony do pracy całorocznej, również w ekstremalnych warunkach pogodowych(-25°C).Klimatyzator podsiada filtr elektrostatyczny oraz dwa dodatkowe filtry: HEPA i Cold Nano, a dodatkowo wbudowany Super Jonizator eliminujący skutecznie drobnoustroje, bakterie, grzyby i substancje toksyczne.

Project Image 1

TOSHIBA HAORI

Jednostka klimatyzacyjna posiada bardzo atrakcyjne pokrycie tekstylne frontu. Charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną – nawet A+++ w trybach chłodzenia i ogrzewania. Wyposażona jest w filtr Toshiba Ultra Pure, który wychwytuje do 94% cząstek stałych oraz jonizator neutralizujący zanieczyszczone cząsteczki powietrza.

Project Image 1

Kaisai Pro +

Opis produktu Klimatyzator ścienny KAISAI Pro+ to urządzenie o najwyższej klasie energooszczędności o wysokim współczynniku wydajności energetycznej. Klimatyzator ma możliwość pracy w trybie grzania w temperaturze zewnętrznej nawet do -30 st.C. Posiada nowoczesny design oraz wysoki komfort użytkowania, który zapewniają funkcje: WiFi w standardzie, Eco i nawiew 3D.

Podaruj sobie trochę konfortu
Kup klimatyzator na raty
  +48 884 838 823

0